Rashford rozhodol na začiatku, City si poradilo s Arsenalom (Premier League 25. kolo)

Manchester United aj v dnešnom zápase potvrdil nárast formy a zdolal Leicester City.

Leicester City – Manchester United 0:1 (0:1)
Gól: 9. Rashford

Zápas rozhodol moment z 9. minúty. Paul Pogba geniálnou prihrávkou našíel Marcusa Rashforda, a ten nezaváhal a poslal hostí do vedenia. Mladý Angličan zabezpečil ďalšie tri body pre diablov a zároveň oslávil jubilejný stý zápas v Premier League.

Manchester City – Arsenal FC 3:1 (2:1)
Góly: 1., 44. a 61. Agüero

Sergio Agüero podobne ako v zápase s Newcastlom otvoril skóre hneď v prvej minúte. Posledné slovo mal aj na konci polčasu keď zvýšil na 2:0 pre domácich. Aj tretí gól mal na rováši najlepší strelec v histórii klubu. Fantastickú spoluprácu Sterlinga s Ilkayom Gündoganom opäť upratal do siete práve Juhoameričan. Argentínčan strelil 10. hetrik v Premier Leagze. Viac ich nastrieľal už len legendárny Alan Shearer.