Skvelý obrat WHU, Newcastle prišiel o dva body v 94. minúte (Premier League 31. kolo)

V 31. kole Newcastle United iba remizoval s AFC Bournemouth 2:2, keď v nadstavenom čase vyrovnal Matt Ritchie. Leicester prišiel už vo 4. minúte o vylúčeného Maguireho, no napriek tomu dokázal poraziť Burnley.

Svedkami fantastického obratu boli diváci zápasu WHU proti Huddersfieldu, v ktorom kladivári prehrávali ešte štvrťhodinu pred koncom 1:3, ale v prvej minúte nadstaveného času upravili skóre na 4:3. Najvýraznejšie k tomu prispel striedajúci Hernández, autor dvoch gólov.

Premier League 31. kolo
Burnley FC – Leicester City 1:2 (1:1)
Góly:
38. McNeil – 33. Maddison, 90. Morgan
ČK: 4. Maguire (Leicester)

AFC Bournemouth – Newcastle United 2:2 (0:1)
Góly:
48. a 81. King – 45+5. Rondón, 90+4. Ritchie

West Ham United – Huddersfield Town 4:3 (1:2)
Góly: 15. Noble (11m), 75. Ogbonna, 84. a 90+1. Hernández – 17. Bacuma, 30. a 65. Ahearne-Grant