Agüero zariadil víťazstvo, Dúbravka vychytal prvú nulu (Premier League 3. kolo)

Manchester City podľa predpokladov zdolal Bournemouth na Vitality Stadium 3:1. O víťazstve rozhodol už v prvom polčase. Martin Dúbravka na Tottenham Hotspur Stadium neinkasoval a vychytal Newcastlu prvé víťazstvo v sezóne.

AFC Bournemouth – Manchester City 1:3 (1:2)
Góly: 45+3. Wilson – 15. a 64. Agüero, 43. Sterling

Manchester City si poradil v rámci tretieho kola s Bournemouthom, dva góly si v zápase pripísal najlepší strelec histórie klubu Sergio Agüero. Boli to však domáci a konkrétne Harry Wilson, ktorý sa postaral o najkrajší moment zápasu. 22-ročný welšský záložník trafil z priameho kopu nádhernú šibenicu, Ederson sa naťahoval márne.

Dvaja hráči Citizens dosiahli v dnešnom zápase jubileum a nie hocijaké. David Silva odohral zápas s poradovým číslom 400, ktorý navyše oslávil dvomi asistenciami. Jeho partner z útoku Sergio Agüero strelil po dnešnom zápase už 400 gólov na klubovej i reprezentačnej úrovni.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Tottenham Hotspur – Newcastle United 0:1 (0:1)
Góly: 27. Joelinton

Najdrahší hráč v histórii Newcastlu sa v treťom kole dočkal premiérového zásahu. Joelintonov gól mal napokon cenu zlata, Tottenham sa totiž na domácom štadióne nedokázal presadiť ani raz. Martin Dúbravka si tak pripísal prvú nulu v tomto ročníku.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.