Arsenal čaká ďalšia bitka o Londýn, Everton prevetrá Bournemouth

Na Premier League sa naladíme zaujímavým duelom z prostredia Sky Bet Championship. Klub z Huddersfieldu, ktorý ešte v minulej sezóne hral na premierligových trávnikoch prežíva existenčnú krízu a podľa prvých šiestich kôl smeruje do tretej ligy. Dnes to bude chcieť využiť vo svoj prospech Sheffield Wednesday.

Krátko pred treťou hodinou sa s Matúšom Lukáčom pozrieme do Bournemouthu. Domáci tím momentálne trpí početnými absenciami v kádri kvôli rôznym zraneniam a to budú chcieť využiť Karamelky z Liverpoolu, ktoré si idú na Vitality Stadium pre tri body. Harry Wilson sa aj dnes pokúsi o podobný kúsok ako v zápase s Manchestrom City.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Nedeľný podvečer bude patriť ďalšiemu z rady malých londýnskych derby. Tentokrát vyzve Watford ofenzívne ladený Arsenal. Všetci rivali kanonierov v boji o umiestnenie v top 4 svoje včerajšie zápasy zvládli. Tím Unaia Emeryho bude ešte po väčším tlakom, z čoho môže Watford iba profitovať.

Aj pred reprezentačnou prestávkou odohrali Kanonieri mestské derby. V tomto prípade to najväčšie. V bitke o sever hlavného mesta prehrávali s Tottenhamom 0:2, nakoniec zásluhou hviezdneho útoku Lacazette – Aubameyang vybojovali aspoň bod za remízu.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Program

Sky Bet Chamionship
12:55 Huddersfield – Sheffield Wednesday (komentuje K. Jakubovič)

Premier League
14:55 AFC Bournemouth – Everton FC (PS, M. Lukáč)
17:25 Watford FC – Arsenal FC (PS, M. Lukáč)