Fulham prvýkrát naplno, Leicester vyhral na Elland Road (Premier Leage 7. kolo)

Pondelková dohrávka nám ponúkla súboj nováčikov na Craven Cottage. Hviezdou večera bol Aleksandar Mitrovič, ktorý si pripísal asistenciu na oba góly domácich, ktoré padli v priebehu štyroch minút.

Líšky nováčika nepodcenili a vyhrali na jeho štadióne s veľkým prehľadom. O víťazstve rozhodli už v prvej polhodine. Do streleckej listiny sa zapísali Barnes a Tielemans. Po zmene strán domáci znížili ale to bolo z ich strany všetko. V 76. minúte vrátil Leicesteru dvojgólové vedenie kapitán Jamie Vardy. Angličan si okrem toho pripísal aj asistenciu na prvý gól.

Veľkým oživením ofenzívy je turecký záložník Cengiz Ünder, ktorý Vardymu asistoval v druhom zápase v rade. Dnes mu na to stačilo päť minút na trávniku. V nadstavenom čase strelil druhý gól Tielemans. Leicester si priniesol z Elland Road suverénne víťazstvo 4:1.

Fulham – West Bromwich 2:0 (2:0)
Góly: 26. Reid, 30. Aina

Leeds – Leicester 1:4 (0:2)
Góly: 48. Dallas – 2. Barnes, 21. a 90+1. Tielemans, 76. Vardy