Bezzubý United remizoval v Londýne, zakopol aj Leicester (Premier League 29. kolo)

Futbalisti Leicesteru nesplnili povinnosť. Na Turf Moor získali iba bod za remízu 1:1. Oba góly sme videli v prvom polčase.

Nepresnú rozohrávku v obrane už vo štvrtej minúte zápasu dokonale využil český útočník Matěj Vydra. Favorit dokázal o pol hodinu vyrovnať a mal ešte dostatok času na to, aby výsledok zvrátil vo svoj prospech. Líškam sa to ale nakoniec nepodarilo a Burnley získalo cenný bod.

Body sa delili v druhom zápase dnešného programu. Nemohúcnosť oboch útokov v Selhurst Parku znamenala bezgólovú remízu. Diabli strácajú po dnešnom zápase na Citizens už 14 bodov.

Burnley – Leicester 1:1 (1:1)