Arsenal odchádza z Bimringhamu bez bodu, šesťgólová dráma na Old Trafford (Premier League 23. kolo)

Villans rozhodli o víťazstve s Arsenalom už v druhej minúte zápasu. Víťazný gól strelil z úvodnej akcie fanúšik The Gunners Ollie Watkins. Kanonier na jeho zásah odpovedať nedokázali a nevyužili príležitosť preskočiť birminghamský klub v Premier League.

V St. James’ Parku to dnes bola poriadna divočina. Súboj Newcastlu so Southamptonom nám v prvých päťdesiatich minútach nečakane ponúkol až päť gólov. Napriek vylúčeniu Hendricka dokázali domáci udržať tesné vedenie a vyhrali 3:2.

Na Old Trafford sme videli parádne gólové predstavenie. Zápas sa vyvíjal oveľa lepšie pre domácich, ktorí viedli po prvom dejstve 2:0. Karamelky mali ale fantastický nástup do druhého polčasu. Za tri minúty strelili dva góly a začínalo sa od začiatku.

V 70. minúte vrátil vedenie diablom Scott McTominay a vyzeralo to, že si domáci dokážu tesné vedenie udržať. V posledných minútach nadstaveného času ale udrel Dominic Calvert-Lewin a rivali v boji o európske poháre si nakoniec body podelili.

Aston Villa – Arsenal 1:0 (1:0)