Vardy spasil Leicester, severný Londýn je biely (Premier League 11. kolo)

Futablisti Crystal Palace sa v jedenástom kole doslova pohrali s nováčikom súťaže. West Bromu strelili na jeho štadióne päť gólov.

Jamie Vardy v Sheffielde opäť potvrdil svoju dôležitosť. V posledných minútach zápasu rozhodol fantastickým spôsobom o nesmierne dôležitom víťazstve Leicesteru. Sheffield ostáva aj po jedenástom kole na chvoste súťaže.

Severolondýnske derby medzi Tottenhamom a Arsenalom rozhodlo hviezdne duo domácich. Skóre otvoril už v prvej štvrťhodine Heung-Min Son, pre ktorého to bol jubilejný desiaty gól v aktuálnom ročníku Premier League. Gólovú poistku pridal v závere prvého polčasu jeho parťák z útoku Harry Kane. Spurs tak ostávajú aj po jedenástom kole na prvom mieste, Arsenal je so ziskom trinástich bodov až pätnásty.

Liverpool predviedol pred hŕstkou fanúšikov na Anfield Road fantastickú šou. Ambiciózny Wolverhampton pokoril štyrmi gólmi. Za veľkolepým víťazstvom ho naštartoval Salah. Po zmene strán zvýšil na 2:0 nádherným spôsobom Georginio Wijnaldum. Liverpool pridal ešte dva góly a bez problémov dokráčal k siedmemu víťazstvu.

West Bromwich – Crystal Palace 1:5 (1:1)