PL Match Pack 27, 28

27. kolo je v Premier League trochu netradičné. Hrá sa len osem duelov, pretože Chelsea a Manchester City sa stretnú vo finále Ligového pohára a ich zápasy v Premier League vo víkendovom programe chýbajú. Ďalšou netradičnou vecou je fakt, že v piatok sa odohrajú až dva zápasy.

V tomto kole nás čaká aj najväčšia premierleagová bitka medzi odvekými rivalmi Manchestrom United a Liverpoolom. Old Trafford bude javiskom ďalšej drámy medzi najúspešnejšími klubmi v anglickom futbale. Červení diabli chcú Liverpoolu skomplikovať cestu za titulom, ktorý si Kloppovci nechcú nechať tento rok ujsť. Máme sa veru na čo tešiť.

Ani Tottenham ešte nepovedal posledné slovo v boji o majstrovskú trofej. Len päťbodová strata na duo Liverpool a Man City dáva Spurs dobrú východiskovú pozíciu naplniť príslovie, kde sa dvaja bijú, tretí vyhrá, ale Pochettinovci musia zvládnuť zápas s Burnley.
Martin Dúbravka si potrebuje napraviť náladu, v súboji s Huddersfieldom by mohol nechať zabudnúť na nedávne chyby.

Zaujímavé stretnutie nás čaká aj v Bournemouthe. Domáce čerešne čaká návšteva z Wolverhamtonu a o atraktivite tejto bitky nemusíte pochybovať.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.