Villa rabovala aj v Leicestri, Spurs stratili trojgólový náskok (Premier League 5. kolo)

Futbalisti Sheffieldu i Fulhamu si musia na víťazstvo v Premier League ešte počkať. Vo vzájomnom zápase si nakoniec iba podelili body. Všetko mohlo byť inak, keby Mitrovič v 57. minúte premenil pokutový kop. Billy Sharp na druhej strane nezaváhal a vybojoval pre domácich aspoň prvý bod v sezóne.

Ani v druhom zápase dnešného programu sme víťaza nespoznali. Brighton vyrovnal v záverečných minútach zásluhou Mac Allistera. Pre 21-ročného Argentínčana Alexisa Mac Allistera to bol prvý zásah v Brightone.

West Ham šokoval favorita aj v treťom zápase za sebou. Na severe Londýna sa kladivári nevzdali ani za stavu 0:3, ktorý na tabuli svietil ešte v 81. minúte. Nakoniec vybojovali nesmierne cenný bod. Vyrovnávajúci gól strelil stredopoliar Manuel Lanzini. Jeho zásah bude patriť medzi najkrajšie góly kola.

Harry Kane strelil v domácom stretnutí dva góly. V piatich zápasoch zaznamenal päť gólov a pridal neuveriteľných sedem asistencií. Návratu na premierleagové trávniky sa dočkal Gareth Bale. Welšan zasiahol do hry v 72. minúte.

Ross Barkley si to zatiaľ v birminghamskom mužstve užíva naplno. Dnes večer rozhodol o víťazstve v nadstavenom čase luxusným spôsobom, Aston Villa vďaka nemu vyhrala aj štvrtý zápas v aktuálnej sezóne.

Sheffield United – Fulham FC 1:1 (0:0)
Góly: 85. Sharp (PK) – 77. Lookman

Crystal Palace – Brighton 1:1 (1:0)
Góly: 19. Zaha (PK) – 90. Allister

Tottenham – West Ham 3:3 (3:0)
Góly: 1. Son, 8. a 16. Kane – 82. Balbuena, 85. Sanchez, 90+4. Lanzini

Leicester – Aston Villa 0:1 (0:0)
Góly: 90+1. Barkley