Diabli museli na Old Trafford otáčať, Willock šokoval Spurs (Premier League 30. kolo)

Svätci zo Southamptonu predviedli v úvodnom stretnutí dnešného programu fantastický obrat. Na St. Mary’s Stadium prehrávali 0:2, nakoniec sa tešili z dôležitého víťazstva 3:2.

Najlepší kanonier Premier League Harry Kane pridal ďalšie dva góly. Tottenhamu to ale napokon nestačilo a za remízu 2:2 získal iba bod.

Vo Villa Parku sme videli góly až po zmene strán. Skóre otvoril kanonier Fulhamu Mitrovič. Chalupári ale napokon odchádzali z Birminghamu bez bodu. Deanovi Smithovi sa náramne podarilo striedanie. Egyptský záložník Trezeguet vybehol na trávnik v 62. minúte. V závere zápasu sa presadil dvakrát za tri minúty a výraznou mierou prispel k parádnemu obratu domácich.

Odchovanec Manchestru United Danny Welbeck sa pripomenul svojmu materskému klubu už v 13. minúte zápasu. Na jeho zásah odpovedal domáci favorit až po hodine hry. Marcus Rashford nezaváhal a desiatym gólom v sezóne zavelil k obratu.

Ten napokon dokonal desať minút pred koncom Mason Greenwood, ktorý využil prihrávku Paula Pogbu. United zostáva na druhom mieste tabuľky so 14-bodovou stratou na City.