Diabli rozhodli až po zmene strán, Arsenal získal iba bod (Premier League 32. kolo)

Aj za ten boli nakoniec kanonieri radi, pretože vyrovnania sa dočkali až v siedmej minúte nadstaveného času. Arsenal v posledných sekundách spasil striedajúci Edward Nketiah.

Bruno Fernandes opäť ukázal svoju veľkosť, z čoho pri úvodnom góle ťažil talentovaný Mason Greenwood. 19-ročný útočník otvoril skóre v divadle snov v úvode druhého polčasu. Z jeho strany to nebolo všetko. Už o dve minúty ale bolo opäť vyrovnané. Na 1:1 upravil James Tarkowski.

V závere zápasu sa o slovo opäť prihlásil Greenwood. V 84. minúte strelil víťazný gól stretnutia. V tínedžerskom veku strelil svoj pätnásty gól za Manchester United, čím dorovnal rekord Wayna Rooneyho. Skóre uzatvoril po prihrávke striedajúceho Van de Beeka Edinson Cavani.