Diabli predviedli fantastický obrat, West Ham opäť zdolal Leicester (Premier League 31. kolo)

The Magpies zaknihovali v jednom z kľúčových zápasov sezóny fantastický obrat. Na Turf Moor prehrávali po góle Mateja Vydru 01, v druhom polčase ale dokázali výsledok zvrátiť dvomi gólmi v priebehu piatich minút.

Na Olympic Stadium sme videli fantastický zápas. Najmä pre Jesseho Lingarda, ktorý bol najvýraznejšou osobnosťou prvého polčasu. Za 15 minút strelil kmeňový hráč Manchestru United dva góly a položil základ pre ďalší úspech West Hamu. Ani zďaleka však nebolo dobojované.

Krátko po zmene strán zvýšil po prihrávke Tomáša Součka už na 3:0 Jarrod Bowen. Leicester sa ale ale nevzdával a snažil sa streliť kontaktný gól. To sa mu podarilo v 70.minúte a bola to ešte poriadna dráma. Kelechi Iheanacho strelil v nadstavenom čase aj druhý gól v zápase, líškam už ale čas na vyrovnanie neostal a tak kladivári uspeli aj v druhom vzájomnom zápase sezóny.

Tottenham vyhrával v 40. minúte po góle Heung-Mina Sona, diablom sa ale v druhom polčase podaril fantastický obrat. Hrdinom hostí sa napokon stal Edinson Cavani, ktorý strelil víťazný gól v 79. minúte, o pár minút neskôr navyše predviedol aj vynikajúci obranný zákrok vo vlastnej päťke.

Na gól mu prihral talentovaný Mason Greenwood, ktorý v závere uzatvoril skóre na 3:1. Manchester United sa udržal na druhom mieste tabuľky a znížil stratu na mestského rivala.

Na štadióne posledného Sheffieldu sa dnes predstavili kanonieri z Londýna a predviedli vynikajúce predstavenie. Hlavnou hviezdou bol Alexandre Lacazette, ktorý už po pol hodine hry nasmeroval za dôležitým víťazstvom. Z jeho strany to nebolo všetko. V závere stretnutia upravil na konečných 3:0, okrem neho sa presadil aj šikovný Brazílčan Martinelli.