WHU zaskočil Tottenham, vlci preskočili Watford (Premier League 36. kolo)

Hrdinom domácich sa na Craven Cottage stal Ryan Babel. Známy Holanďan rozhodol o víťazstve v 79. minúte.

Wolverhampton prvý raz v tejto sezóne zdolal Watford. Najväčší podiel mal na trojbodovom zisku portugalský klenot Diogo Jota.

Brighton len remizoval s Newcastlom 1:1, keď za domácich v 75. minúte vyrovnal nemecký záložník Pascal Gross.

V Southamptone videli diváci šesť-gólovú prestrelku a viacero zvratov v zápase. Skóre napokon skončilo 3:3, keď v 86. minúte vyrovnal svojim druhým gólom v zápase Callum Wilson.

Watford FC – Wolverhampton Wanderers 1:2 (0:1)
Góly: 49. Gray – 41. Jimenéz, 77. Jota

Fulham FC – Cardiff City 1:0 (0:0)
Gól: 79. Babel

Brighton – Newcastle United 1:1 (0:1)
Góly: 75. Gross – 18. Peréz

Southampton FC – AFC Bournemouth 3:3 (1:2)
Góly: 12. Long, 55. Ward-Prowse, 67. Targett – 20. Gosling, 32. a 86. Wilson

Tottenham Hotspur – West Ham United 0:1 (0:0)