Ukáž, že sa vyznáš! Fantasy liga znova otvára svoje brány

Podobne ako vlani aj tento rok vás pozývame do našej Premier Sport Fantasy League.

V anglickej najvyššej futbalovej súťaži to bude opäť o skvelých momentoch, o hviezdnych hráčoch, o úspechoch a sklamaniach a vy by ste pri tom nemali chýbať. Fantasy liga predstavuje tú správnu interaktivitu, ktorá vás ešte viac vtiahne do deja v jednej z najlepších súťaží na svete.

Vyskladajte si svoj vlastný tím, zmerajte si sily s ostatnými a ukážte, že sa v Premier League cítite ako doma. V hre sú vouchre v hodnote 300 eur (3. miesto), 400 eur (2. miesto) a 500 eur pre víťaza od nášho partnera CK Futbaltour, ktoré môžete následne využiť na kúpu zájazdu práve na zápasy na ostrovoch.

Súčasťou hry sa môžete stať zaregistrovaním na fantasy.premierleague.com. Naša liga sa volá Premier Sport Fantasy League a pripojiť k nej sa môžete po zadaní kódu 9x3wnd.

Stránka je síce v angličtine, ale ponúka veľkú prehľadnosť. Po prihlásení si vyberiete svoj tím zložený z pätnástich hráčov, následne kliknete na „LEAGUES“ a potom na „JOIN LEAGUES“, kde zadáte hore uvedený kód ligy. Veľmi rýchlo sa tak stanete súčasťou komunity, ktorá bude súťažiť až do mája budúceho roka. Sily si môžete zmerať aj s viacerými komentátormi a ľuďmi z DIGI SPORT a Premier Sport.

Pri vytváraní tímu si môžete vybrať 15 futbalistov zo všetkých hráčov súčasných kádrov klubov Premier League. V každom kole si zvolíte svoju základnú jedenástku, ktorú posielate do boja o body. Obmedzením je len maximálny počet hráčov z jedného klubu, z každého môžu byť najviac traja a celkový rozpočet na nákupy, ktorý predstavuje 100 miliónov libier.

Podstatou hry je zbieranie bodov na základe reálnych výsledkov a výkonov jednotlivých hráčov. Tie získavajú za góly, či odohraté minúty, naopak za nepremenené pokutové kopy, karty, či pri obrancoch a brankároch za inkasované góly o body prichádzajú. Ak sa brankárovi podarí vychytať čisté konto, odmena vás rovnako neminie.

Kompletné pravidlá nájdete priamo na stránke fantasy.premierleague.com, alebo vám ich vysvetlíme na facebooku Premier Sport Fantasy League.

UPOZORNENIE: Pripojiť do našej ligy sa môžete do 1. septembra 12:00. Po tomto termíne to už nebude možné. Ideálne by však bolo stihnúť to už pred prvým ligovým zápasov, aby ste sa zbytočne nepripravili o body.

Prajeme skvelú zábavu a veľa šťastia pri hre, ako aj sledovaní zápasov na Premier Sport.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.