PREMIER SPORT Fantasy League: Pred 37. kolom

Spolu s najvyššou anglickou súťažou sa ku kuncu blíži aj naša Premier Sport Fantasy League. A rovnako ako v bitke o LM v lige, aj v našej fantasy lige je to na najvyšších priečkach poriadne nahustené.

Dream Team 36. kola

Ak by ste mali vo svojom výbere pre 36. kolo týchto hráčov, boli by ste po ňom poriadne usmiati. Celkovo by ste si totiž do svojich štatistík pripísali skvelých 113 bodov, čo by vás v rebríčku vystrelilo zrejme o dosť vyššie. A to už ani nehovoríme o možnosti, že by ste správne načasovali aj uplatnenie triple captain na Davida Silvu, s 13 bodmi najlepšieho hráča kola, čo by celkový zásah zdvihlo zo 113 až na 139 bodov.

Pred sebou máme ale 37. kolo a s ním aj šanca pokúsiť sa o podobný “zásah”. Prinášame vám niekoľko rád, ktoré by vám k tomu mohli dopomôcť.

Zmeny v tímoch

Príchody

Veľkej popularite sa pred týmto kolom teší James Tarkowski z Burnley, ktorého si do tímu pred týmto kolom pridalo vyše 150 tisíc hráčov. Niet sa ale čo čudovať, tento Angličan obranca nazbieral už 136 bodov, čo ho v rebríčku obrancov radí na skvelé siedme miesto.

Spolu s výkonmi Manchestru United rastie forma aj Anthonymu Martialovi, ktorý si v predchádzajúcich šiestich dueloch pripísal až 65 zo svojich 189 bodov. Aj preto si ho do svojho výberu pred 37. kolom pridalo takmer 120 tisíc hráčov.

Medzi ďalších žiadaných hráčov patrí David Silva z ManCity, ktorého si do tímu pridalo takmer 95 tisíc hráčov, Danny Ings zo Southamptonu (vyše 79 tisíc), Son Heung-Min z Tottenhamu (vyše 72 tisíc), brankár Burnley Nick Pope (takmer 60 tisíc) i jeho tímový kolega z obrany Phil Bardsley (takmer 59 tisíc) a prvú desiatku nákupov uzatvárajú Marcus Rashford z Manchestr United, Rahmme Sterling zo City a John Egan zo Sheffieldu United.

Odchody

Naopak, zákaz štartu kvôli trestu ukázal, ako veľa hráčov dôverovalo Çaglarovi Söyüncüovi z Leicestru, ktorého z tímu vyradilo pred týmto kolom vyše 120 tisíc playerov. S takmer 109 tisíc odchodmi je v tesnom závese Willian z Chelsea a priaznivci PL zrejme očakávajú, že v závere ročníka dostane viac voľna aj ťahúň ManCity Kevin De Bruyne a Belgičana vymenilo viac ako 107 tisíc hráčov.

Medzi najčastejšie predaje sa radí aj trio z Liverpoolu Trent Alexander-Arnold (takmer 99 tisíc), Mohamed Salah (vyše 72 tisíc) a Virgil van Dijk (vyše 52 tisíc), červený diabol Mason Greenwood (skoro 93 tisíc), Jamie Vardy z Leicestru (takmer 69 tisíc), Christian Pulišič z Chelsea (vyše 53 tisíc) a zranený Charlie Taylor z Burnley (vyše 51 tisíc).

Poradie po 36. kole

Na čele rebríčka je Matej Šuľan s 2299 bodmi, ktorému však uplynulé kolo až tak nevyšlo, keď získal 44 bodov. Druhý Andrej Dikoš musel byť naopak po 36. kola veľmi spokojný, 63 bodov k dobru ho dostalo na dostrel aktuálneho lídra, na ktorého stráca len 16 bodov. O 20 bodov väčšiu stratu má tretí Peter Ondovcik, ktorý na tejto priečke vystriedal Mariána Randusku, ak však opäť zaboduje ako sa mu to podarilo pri predchádzajúcom hracom dni, za ktorý nazbieral 67 bodov, jeho manko môže byť pred záverečným kolom výrazne nižšie.

Kartami môžu ešte poriadne zamiešať aj Bench Boost, či Triple Captain, v závere našej súťaže sa tak máme na čo tešiť.

Nezabúdajte, že hráme o vouchre v hodnote 300 eur (3. miesto), 400 eur (2. miesto) a 500 eur pre víťaza od nášho partnera CK Futbaltour, ktoré môžete následne využiť na kúpu zájazdu práve na zápasy na ostrovoch.