PREMIER SPORT Fantasy League: Pred 38. kolom

Spolu s aktuálnym ročníkom Premier League ide do finále aj naša PREMIER SPORT Fantasy League.

DREAM TEAM 37. KOLA

V predposlednom 37. kole vyzerala ideálna jedenástka, ktorej kraľoval Raheem Sterling z ManCity, nasledovne, trafiť sa do tej naj v poslednom kole však naplno ukáže vaše kvality.

Na rovinu, viaceré kluby už nehrajú v podstate o nič, najvyťaženejším hráčom tak možno manažéri doprajú voľno a naopak priestor dostanú tí, ktorých minutáž v tejto sezóne nebola až taká vysoká.

ZMENY V TÍMOCH

Prejavuje sa to aj v rebríčkoch prestupov. Počas sezóny by sme asi len ťažko videlo medzi top päťkou odchodov také mená, ako Raúl Jiménez z Wolverhamptonu, ktorého “poslalo preč” z tímu vyše 132 tisíc hráčov, Bruno Fernandes z Manchestru United (takmer 125 tisíc), Jamie Vardy (LEI, 120 tisíc), Kevin De Bruyne (MCI, 113 tisíc), či Mohamed Salah (LIV, takmer 98 tisíc).

Naopak, hráči siahali po vo forme hrajúcom Sterlingovi, ktorý je stále v hre o Zlatú kopačku (MCI, 200 tisíc), jeho spoluhráčovi Davidovi Silvovi (163 tisíc), Harrym Kaneovi (TOT, 142 tisíc), v ostatných kolách “rozstrieľanom” Antoniovi (WHU, 118 tisíc), či Erikovi Pietersovi (BUR, 111 tisíc)

PORADIE PRED POSLEDNÝM KOLOM

Rázny krok za prvenstvom v našej súťaži urobil počas minulého kola Matej Šuľan, ktorý 100-bodovým ziskom poriadne odskočil svojim prenasledovateľom. Naopak, Andrejovi Dikošovi “nešla karta” a po 37 bodoch za 37. kolo klesol na tretiu priečku a na druhú prepustil Petra Ondovčíka. V tesnom závese za triom, ktoré siaha na výhry, je aj naďalej Marián Randuska a nádeje na prienik do TOP3 sa nevzdal ani Christian Ščípa, ktorého zisk 75 bodov vystrelil z ôsmeho miesta do najlepšej päťky.

Rovnako ako v Premier League sa tak v záverečnom kole môžeme tešiť na parádnu bitku.

Ak ste ešte nevyužili Bench Boost, Triple Captain, či Free Hit, niet už na čo čakať. Správny výber “žolíka” vám môže dopomôcť v úplnom závere našej súťaže k mimoriadne dôležitým bodom.

Nezabúdajte, že hráme o vouchre v hodnote 300 eur (3. miesto), 400 eur (2. miesto) a 500 eur pre víťaza od nášho partnera CK Futbaltour, ktoré môžete následne využiť na kúpu zájazdu práve na zápasy na ostrovoch.