PREMIER SPORT Fantasy League štartuje svoj tretí ročník

Možnosť vyskladať si vlastný premierleagový tím, manažovať ho a porovnávať si jeho výsledky s výsledkami priateľov, známych, súrodencov, či s inými divákmi televízie PREMIER SPORT vás jednoducho baví. Svedčí o tom množstvo správ, ktoré sme v súvislosti so spustením nového ročníka fantasy ligy dostali. Rozhodli sme sa preto vypočuť vaše žiadosti a PREMIER SPORT Fantasy League spúšťame aj pre tento ročník PL.

Súčasťou hry sa môžete stať zaregistrovaním na fantasy.premierleague.com. Stránka je síce v angličtine, ale ponúka veľkú prehľadnosť. Po prihlásení si vyberiete svoj tím zložený z pätnástich hráčov, následne kliknete na „LEAGUES“ a potom na „JOIN LEAGUES“, kde zadáte hore uvedený kód ligy. Veľmi rýchlo sa tak stanete súčasťou našej fantasy komunity, v ktorej opäť nebudú chýbať ani viacerí komentátori a ľudia z DIGI SPORT a PREMIER SPORT.

Pri vytváraní tímu si môžete vybrať 15 futbalistov zo všetkých hráčov súčasných kádrov klubov Premier League. V každom kole si zvolíte svoju základnú jedenástku, ktorú posielate do boja o body. Obmedzením je len maximálny počet hráčov z jedného klubu, z každého môžu byť najviac traja a celkový rozpočet na nákupy, ktorý predstavuje 100 miliónov libier.

Podstatou hry je zbieranie bodov na základe reálnych výsledkov a výkonov jednotlivých hráčov. Tie získavajú za góly, či odohrané minúty, naopak za nepremenené pokutové kopy, karty, či pri obrancoch a brankároch za inkasované góly o body prichádzajú. Ak sa brankárovi podarí vychytať čisté konto, odmena vás rovnako neminie.

Kompletné pravidlá nájdete priamo na stránke fantasy.premierleague.com, alebo vám ich vysvetlíme na facebooku Premier Sport Fantasy League.

UPOZORNENIE: Pripojiť do našej ligy sa môžete najneskôr 15. októbra 2020 12:00, teda po odohraní štyroch úvodných kôl ročníka, po tomto termíne to už nebude možné. Ideálne by však bolo stihnúť to už pred úvodnými zápasmi, aby ste sa zbytočne nepripravili o body.

Dôležitá informácia na koniec: Naša liga sa volá PREMIER SPORT Fantasy League a pripojiť k nej sa môžete po zadaní kódu uigo85Prajeme skvelú zábavu a veľa šťastia pri hre, ako aj sledovaní zápasov na PREMIER SPORT.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.