Everton využil krízu Crystal Palace, Watford prišiel o body zbytočne (Premier League 26. kolo)

Futbalisti Evertonu otvorili skóre už po osemnástich minútach hry. Po prihrávke od Thea Walcotta sa z gólu radoval Bernard. Vyrovnanie prišlo až po zmene strán. Na 1:1 upravil Christian Benteke.

Z vyrovnaného stavu sa však hostia v Goodison Parku príliš dlho neradovali. Sedem minút po góle robustného útočníka totiž vrátil Evertonu vedenie brazílsky klenot Richarlison. Na konečných 3:1 upravil v záverečných minútach mladý útočník Dominic Calvert-Lewin.

Everton FC – Crystal Palace 3:1 (1:0)
Góly: 18. Bernard, 58. Richarlison, 88. Lewin – 51. Benteke

Brighton – Watford 1:1 (0:1)
Góly: 78. Mariappa (VG) – 19. Doucoure