Milánske veľkokluby bodovali naplno (Serie A 34. kolo)

Vincenzo Italiano mal vo Verone zlaté ruky pri striedaní. V 83. minúte poslal na trávnik Riccarda Saponaru a ten sa mu už o tri minúty neskôr odvďačil vyrovnávajúcim gólom.

Nerazzurri si museli počkať na gól až do 69. minúty. Do vedenia ich napokon poslal striedajúci Dán Christian Eriksen. Gólovú poistku pridal v nadstavenom čase Achraf Hakimi.

Rossoneri po dvoch prehrách v rade opustili prvú štvorku a pokiaľ sa do nej chceli vrátiť, museli zdolať Inzaghiho Benevento. Začali veľmi dobre, už v šiestej minúte poslal AC Miláno do vedenia po peknej akcii Hakan Calhanoglu. Domáci favorit si vedenie nielenže dokázal udržať, ale podarilo sa mu ho aj navýšiť. Na 2:0 upravil po hodine hry agílny bek Theo Hernández.