Hellas prišiel o dva body, Sassuolo nevyužilo početnú výhodu (Serie A 23. kolo)

Hellas Verona nakoniec v Janove získal iba jeden bod. V záverečných sekundách zápasu upratal odrazenú loptu do siete Milan Badelj. Chorvátsky záložník si otvoril strelecký účet v Janove naozaj nádherným spôsobom.

Bologna viedla na Mapei Stadium už od sedemnástej minúty. Do vedenia ju poslal Soriano. O pár minút neskôr ale oslabil Rossoblu Hickey a hostí čakali ťažké časy. Neroverdi dokázali početnú výhodu využiť až po zmene strán. Na 1:1 vyrovnal krátko po zmene strán Caputo. Na viac sa už ale nezmohli a získali iba bod, ten má pre Bolognu cenu zlata.

FC Janov – Hellas Verona 2:2 (0:1)