AC s ďalšou stratou, prestrelka na Mapei Stadium (Serie A 25. kolo)

Na Mapei Stadium sme videli neuveriteľnú šesťgólovú prestrelku. Neroverdi napokon remizovali s Neapolom 3:3.

Bergamaschi sa na jar opäť dostávajú do poriadneho tempa. Crotone nastrieľali päť gólov a zaknihovali štvrté víťazstvo v rade.

Tri body si do tabuľky nakoniec pripísali aj vlci z Ríma. Hlavnou osobnosťou bol Leonardo Spinazzola. Taliansky univerzál najprv otvoril skóre, o desať minút neskôr si strelil vlastenca a vyrovnal na 1:1. Nakoniec mohol poďakovať svojmu spoluhráčovi Amadou Diawarovi. Bývalý hráč Neapola strelil v 88. minúte víťazný gól.

Na San Sire sa zrodilo prekvapenie. Milánske AC si dlho nevedelo rady s Udinese a takmer nezískalo ani bod. V nadstavenom čase ale striedajúci Jens Stryger Larsen predviedol v pokutovom území neuveriteľný obranný zákrok, kvôli ktorému nakoniec hostia prišli o dva body.

Sassuolo – Neapol 3:3 (2:1)