Ronalda zastúpil Morata, Udinese využilo domáce prostredie (Serie A 26. kolo)

Benevento napokon nedokázalo zdolať SPeziu ani v druhom vzájomnom zápase. V dnešnej ligovej odvete si ale zo Stadia Alberta Picca odniesol výber populárneho Pippa Inzaghiho aspoň bod.

V druhom zápase sa najprv radovali domáci. Premiérový gól v novom drese zaznamenal v závere prvého dejstva španielsky veterán Fernando Llorente. Neroverdi odpovedať nedokázali, v záverečných minútach naopak vyberali loptu zo svojej siete po druhýkrát.

Alváro Morata dnes vynikajúcim spôsobom zastúpil v základnej zostave Cristiana Ronalda. Za stavu 1:1 strelil dva góly za tri minúty. Najprv strelil víťazný gól po fantastickom brejku Federica Chiesu, o pár minút neskôr premenil aj pokutový kop.

Spezia – Benevento 1:1 (0:1)