Ronaldo si podmanil Taliansko, Inter zničil Frosinone (Serie A – 13. kolo)

Stará dáma s prehľadom zvládla aj 13. kolo. S tímom z Ferrary si poradila hladko 2:0. Inter si poradil s nováčikom z Frosinone, hlavným hrdinom bol Keita Baldé, ktorý strelil dva góly a na jeden prihral.

Juventus Turín – SPAL 2013 2:0 (1:0)
Góly: 29. Ronaldo, 60. Mandzukič

O góly sa postaralo útočné duo Ronaldo – Mandzukič. Prvý gól strelil portugalský superkanonier po skvelom centri Miralema Pjaniča. Bol to jeho deviaty presný zásah v súťaži, čím vyrovnal janovského kanoniera Krzysztofa Piąteka a posunul sa do čela ligových kanonierov. Na 2:0 upravil až po hodine hry Chorvát Mario Mandzukič, keď do prázdnej brány dorazil vyrazenú strelu Douglasa Costu.

Inter Miláno – Frosinone Calcio 3:0 (1:0)
Góly: 10. a 82. Keita, 57. Martinéz

Už v 10. minúte poslal favorita do vedenia po peknej individuálnej akcii Senegalčan Keita Baldé. Inter tlačil, no druhý gól sa mu dlho nepodarilo streliť.

Napokon sa to podarilo mladému Lautarovi Martinézovi, keď vyskočil najvyšie na perfektný center Baldého. Senegalský útočník mal aj posledné slovo v zápase. V 82. minúte perfektnou obaľovačkou uzavrel skóre zápasu na konečných 3:0.