Neuveriteľný obrat AC, Lazio zhaslo v Lecce (Serie A 31. kolo)

V Serie A je zrejme definitívne rozhodnuté. Lazio prehralo druhý zápas v rade, čím sa zrejme odpísalo z boja o titul. Naopak Lecce sa po dlhom čase dostalo do bezpečnej zóny pred Janov. Ten ale má jeden zápas k dobru.

Tí fanúšikovia, ktorí sledovali šláger na San Sire určite neoľutovali. Po opatrnom prvom polčase sme v druhom dejstve videli až šesť gólov a fantastický obrat domácich. Rossoneri prehrávali s lídrom Serie A 0:2 a vyzeralo to s nimi zle-nedobre. Potom však prišla 62. minúta a začali sa diať neskutočné veci. AC otočilo skóre za päť minút a nakoniec dosiahlo druhý cenný skalp za tri dni. Naposledy ponížilo Lazio, dnes šokovalo aj Juventus.

Lecce – Lazio 2:1 (1:1)
Góly: 30. Babacar, 47. Lucioni – 5. Caicedo

AC Miláno – Juventus 4:2 (0:0)
Góly: 62. Ibrahimovič (PK), 66. Kessie, 67. Leao, 80. Rebič – 47. Rabiot, 53. Ronaldo