Inter opäť zaváhal, Bologna zdolala Cagliari (Serie A 6. kolo)

Fantastická akcia Parmy skončila gólom! Vynikajúci pas Hernaniho pohotovo upratal za Handanovičov chrbát Gervinho. Ten istý hráč strelil o pár minút neskôr aj druhý gól. Napokon sa ale útočník z Pobrežia Slonoviny so svojimi spoluhráčmi z víťazstva neradoval. Inter dokázal v záverečnej polhodine vyrovnať a vybojovať aspoň bod.

V poslednom dnešnom zápase Serie A padol nádherný gól. Musa Barrow na konci prvého polčasu vyrovnal nádherným spôsobom a z jeho strany to nebolo ani zďaleka všetko. Nakoniec strelil aj víťazný gól domácich. Bologna zvíťazila 3:2. Bodovala iba druhýkrát v sezóne.

Inter – Parma 2:2 (0:0)
Góly: 64. Brozovič, 90+2. Perišič – 46. a 62. Gervinho

Bologna – Cagliari 3:2 3:2 (1:1)
Góly: 45. a 56: Barrow, 52. Soriano – 15. Pedro, 47. Simeone