Lazio preverí nováčika, AS privíta Turínčanov

V novom roku sa o slovo hlási aj talianska Serie A. Lazio sa pokúsi nadviazať na fantastické výkony zo záveru minulého roka a natiahnuť víťaznú sériu v lige na 9 zápasov v rade. Čerstvý víťaz talianskeho Superpohára si na úvod zmeria sily s nováčikom z Brescie.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Predposledný SPAL sa so starým rokom rozlúčil nečakaným víťazstvom v Turíne, vďaka čomu sa odlepil z dna ligovej tabuľky. Rovnaký výsledok by ho potešil aj dnes v súboji s Hellasom Verona. Nováčikovi sa ale v prvej sezóne darí nad očakávania a preto to pre domácich nebude vôbec jednoduché.

Po víťazstve SPALu spadol na posledné miesto tabuľky Janov. Rossoblu dnes s cieľom bodovať vyzvú nevyspytateľné Sassuolo. Neroverdi však prehrali iba jediný zápas z posledných piatich a do zápasu pôjdu ako mierny favorit.

Taliansky futbalový program zakončíme na Olympijskom štadióne v Ríme. Rímske kluby momentálne prežívajú veľmi dobré obdobie. Nielen Laziu, ale aj mestskému rivalovi sa darí a taktiež ťahá šnúru bez prehry. Giallorossi ale nebudú nikdy spokojní, pokiaľ uvidia nenávidené Lazio v tabuľke pred sebou.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Program Serie A

12:25 Brescia Calcio – SS Lazio (DS1, komentuje K. Jakubovič)
14:55 Spal 2013 – Hellas Verona (DS3, F. Mentel)
17:55 FC Janov – Sassuolo (DS2, F. Mentel)
20:40 AS Rím – Turín FC (DS1, R. Kmeťo)