Juventus vyhral vo Ferrare, AC nevyužilo presilovku (Serie A 25. kolo)

Nestarnúca ikona Serie A a bývalý útočník milánskeho Interu Rodrigo Palacio opäť zaúradoval. V druhej minúte nadstaveného času Argentínčan vyrovnal na 1:1 a zachránil Bologni aspoň bod.

Pár minút pred prestávkou poslal favorita do vedenia Cristiano Ronaldo. Portugalský ostrostrelec upratal presnú prihrávku Juana Cuadrada do siete nekompromisným spôsobom. Na 2:0 v prospech hostí upravil po hodine hry Aaron Ramsey. O pár minút neskôr už len korigoval z bieleho bodu Andrea Petagna.

Bologna – Udinese Calcio 1:1 (0:1)
Góly: 90+2. Palácio – 33. Okaka

SPAL 2013 – Juventus FC 1:2 (0:1)
Góly: 69. Petagna (PK) – 39. Ronaldo, 60. Ramsey

Fiorentina – AC Miláno 1:1 (0:0)
Góly: 85. Pulgar – 56. Rebič
ČK: 62. Dalbert