Atalanta cestuje do Janova, AS Rím túži po prvom víťazstve

Aj v Serie A sa budeme mať dnes na čo pozerať. Do Janova pricestuje ambiciózna Atalanta Bergamo s nabitým útokom, ktorá si v utorok odbije svoj debut v Lige majstrov a rada by sa naň naladila víťazstvom.

Na štadión Mario Rigamonti, kde hráva svoje domáce zápasy nováčik z Brescie pricestuje Bologna. Bude to vôbec prvý zápas na tomto štadióne v najvyššej súťaži po ôsmich rokoch. Bologna ale zatiaľ neprehrala a plánuje v tom pokračovať.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Na Stadio Olimpico budú chcieť domáci pod vedením nového trénera Paola Fonsecy po prvý raz v sezóne vyhrať. Giallorossi v rímskom derby a aj v zápase s Janovom iba remizovali a stále sa hľadajú. Najmä obraná formácia zatiaľ vôbec nefunguje a potrebuje sa poriadne zlepšiť. Dnes ale do večného mesta príde nevyspytateľné Sassuolo, ktoré v minulom kole vyprášilo Sampdoriu rozdielom triedy.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Na záver uvidíme súboj milánskeho AC vo Verone. Rossoneri budú na tom v tejto sezóne podľa všetkého veľmi podobne ako vyššie spomenutí Rimania. S novým trénerom a so značnou obmenou kádra začínajú prakticky od znova a to si určite vypýta svoju daň. V prvom kole červeno-čierny prekvapivo nestačili na Udinese, naposledy len tesne a s veľkým šťastím zdolali Bresciu. Dnes je na rade ďalší nováčik. Temperamentní fanúšikovia sa uspokoja jedine s plným bodovým ziskom.

Program Serie A

FC Janov – Atalanta (komentuje F. Mentel)
Brescia – Bologna (F. Mentel)
AS Rím – Sassuolo (R. Kmeťo)
Verona – AC Miláno (R. Kmeťo)

DIGI Extra GO 

Parma – Cagliari (DS6)
Spal – Lazio (DS7)