Bláznivý zápas v Turíne, Sampdoria ovládla derby (Serie A 32. kolo)

Simone Zaza bol hrdinom turínskeho FC iba do 73. minúty. Vtedy ho totiž hlavný rozhodca vylúčil za faul, čo Cagliari využilo o päť minút neskôr na vyrovnávajúci gól stretnutia.

Derby della Lanterna v Janove ovládla Sampdoria. Hlavným hrdinom bol opäť nestarnúci Fabio Quagliarella, ktorý na prvý gól fantasticky prihral Defrelovi a v druhom polčase sám pečatil z pokutového kopu na 2:0.

Inter Miláno i SSC Neapol si v 32. kole poradili s nováčikmi ročníka zhodne 3:1. Kým Partenopei porazili Chievo, Nerazzurri získali tri body vo Frosinone.

Turín FC – Cagliari Calcio 1:1 (0:0)
Góly: 52. Zaza – 78. Pavoletti
ČK: 73. Zaza – 82. Pellegrini, 90+5. Barella

UC Sampdoria – Janov CFC 2:0 (1:0)
Góly: 3. Defrel, 53. Quagliarella (PK)
ČK: 51. Biraschi

Chievo Verona – SSC Neapol 1:3 (0:1)
Góly: 90. Cesar – 15. a 81. Koulibaly, 64. Milik

Frosinone Calcio – Inter Miláno 1:3 (0:2)