Nájdu Diabli recept na obranu Sheffieldu?

Na posledný zápas 13. kola Premier League sa naladíme stretnutím v Sky Bet Championship. Utrápený Middlesbrough sa na domácom štadióne posnaží bodovať naplno a odlepiť sa z ligového dna. Proti bude Hull City.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Sky Bet Championship
12:55 Middlesbrough – Hull City (PS, komentuje K. Jakubovič)

Premier League
17:25 Sheffield United – Manchester United (PS,  M. Lukáč)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Diabli z Manchestru to dnes rozhodne nebudú mať jednoduché. Sheffield United neprehral ani jeden duel z posledných piatich a formu chce potvrdiť aj dnes v súboji tabuľkových susedov. Manchester sa postupne zlepšuje.

V Európskej lige dvakrát zdolal Partizan Belehrad, v ligovom pohári porazil Chelsea a v Premier League si poradil s Norwichom a naposledy aj s Brightonom. Napriek tomu sa nachádza až na desiatom mieste tabuľky. Na vedúci Liverpool stráca neuveriteľných 21 bodov.

Dnes to budú mať Diabli opäť nesmierne náročné, pretože silnou zbraňou Sheffieldu je výborne organizovaná defenzíva, ktorá v dvanástich zápasoch kapitulovala iba deväťkrát. Menej gólov v lige inkasoval iba Leicester City.

Manchester United má na druhej strane obrovské problémy so strieľaním gólov. V dvanástich dueloch rozvlnil sieť súperovej brány iba šestnásťkrát. Ukazuje sa, že predaj Romelua Lukakua do Interu nebol vôbec dobrý ťah.

Predpokladané zostavy:
Sheffield: Moore – Basham, Egan, O’Connell – Baldock, Lundstram, Norwood, Fleck, Stevens – Mousset, McGoldrick
Manchester: De Gea – Wan-Bissaka, Lindelöf, Maguire, Williams – McTominay, Fred – James, Pereira, Rashford – Martial