Skybox 1

V pondelok 3. septembra 2018 sa vo vysielaní DIGI Sport po prvý raz objavila nová relácia s názvom Skybox, v ktorej budeme každý týždeň v sprievode atraktívnych hostí diskutovať o tých najzaujímavejších momentoch, ktoré priniesla Premier League, LaLiga, Serie A a Bundesliga počas uplynulého kola.

V jej prvom vydaní privítal v našej futbalovej skyboxovej obývačke Matúš Lukáč Petra Švancaru a Stanislava Angeloviča. Tí sa spoločne pozreli nielen na to, čo priniesli uplynulé dni v najlepších futbalových súťažiach sveta, ale pridali aj svoje tipy na to, kto sa bude na konci sezóny tešiť z majstrovských trofejí. Fanúšikov DIGI Sport Fantasy ligy určite potešila rubrika Karola Jakuboviča, v ktorej priblížil aktuálne dianie v našej súťaži o skvelé ceny.

Nasledujúci týždeň bude vašim hostiteľom v relácii Skybox druhý z moderátorskeho dua Róbert Kmeťo, ktorý v našej futbalovej obývačke privíta Petra Švancaru a Alexandra Bártu. V premiére si spoločne posedíme v pondelok 10. septembra od 20:00 na DIGI Sport 1.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.