Pondelok nám spríjemnia štyri atraktívne zápasy

Už tradične sa na našich obrazovkách môžete tešiť na futbalový program aj v pondelok. Ťahákom dňa bude stretnutie na San Sire, kde vyzývateľ Juventusu v boji o scudetto privíta nováčika z Lecce. Milan Škriniar by v základnej zostave Nerazzurri nemal absentovať.

Na dvojke si budete môcť pozrieť súboj z prostredia 2. Bundesligy. St. Pauli v tejto sezóne ešte nevyhralo a bude to chcieť zmeniť v súboji s Kielom, ktorý naposledy zdolal Karlsruher. Na Millerntor-Stadion bude ale predsa len favoritom domáce mužstvo z Hamburgu.

Poobede vám na novom programe Premier Sport TV ponúkneme dva záznamy. Jeden zo škótskej ligy, druhý z EFL Championship. V druhej anglickej lige to bude atraktívny súboj Stoke City s Leedsom, ktorému v minulej sezóne len tesne ušiel postup do Premier League.  Marcelo Bielsa nechce, aby sa podobný scenár opakoval aj v tejto sezóne a chce si vybojovať priamy postup medzi anglickú elitu.

Zo záznamu uvidíme tiež súboj tretieho kola škótskej Premiership. Jazdci Stevena Gerarda chcú po deviatich rokoch zosadiť z ligového trónu nenávidený Celtic a preto potrebujú každý bod už od samotného začiatku súťaže. Zatiaľ sa im to darí.

Inter Miláno – Lecce (DS1, komentuje R. Kmeťo)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

ST. Pauli – Kiel (DS2, komentuje S. Suvák)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Ďalšie zápasy na PREMIER SPORT TV
EFL Championship
15:35 Stoke City – Leeds United (komentuje K. Jakubovič)

Škótska Premiership
18:00 St Mirren – Rangers (komentuje F. Mentel)