Súboj tabuľkových susedov, Leganés o natiahnutie série

Osemnáste kolo LaLigy odštartuje dvojica piatkových predohrávok.

Na Estadio Ciudad de Valencia si sily zmerajú tabuľkoví susedia desiate Levante a deviata Girona. Oba kluby nazbierali zhodne 22 bodov a oba budú chcieť ukončiť trojzápasové čakanie na plný bodový zásah.

Levante totiž po hokejovej remíze 4:4 na trávniku Eibaru utŕžilo doma päťgólový výprask od Barcelony a prehralo 1:2 v Madride s Rayon Vallecano, Girona po prehrách v Bilbau 0:1 a Seville 0:2 remizovala doma 1:1 s Getafe.

Predchádzajúce dva vzájomné duely však skončili remízou 1:1, budeme svedkami aj tretej deľby bodov v rade? Dozviete sa v našom priamom prenose, ktorým vás bude sprevádzať Tomáš Bahník.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

V druhom piatkovom stretnutí sa proti sebe postavia štrnásty Espanyol a šestnáste Leganés.

Barcelonský tím delí len päť bodov od pásma zostupu, za čo môže predovšetkým katastrofálna séria trvajúca už od 11. novembra, počas ktorej nezískal v šiestich zápasoch ani jediný bod.

Hostia naopak po biednom štarte do ročníka – v úvodných piatich dueloch získali len jeden bod – ako keby v predchádzajúcich týždňoch našli svoju tvár a začali sa posúvať v tabuľke nahor. Najlepšie o tom svedčí fakt, že premožiteľa v LaLige nenašli už dva mesiace, keď dvakrát vyhrali a päťkrát si pripísali remízu.

Natiahne Leganés svoju úspešnú šnúru aj v Barcelone? Odpoveď dá priamy prenos s komentárom Dalibora Muchu.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.