SUPER SOBOTA: Zažite deň s vaším obľúbeným klubom

Zdajú sa vám víkendy nudné a chýba vám futbal rovnako ako nám? Máme riešenie: Jeden deň, jeden klub – to je SUPER SOBOTA iba na PREMIER SPORT.

Od 18. apríla začíname futbalový maratón Premier League, počas ktorého vám vždy v sobotu od rána až do večera ponúkneme extra programovú ponuku venovanú jednému klubu. Nájdete v nej:

– top duely sezóny 2019/20,
– magazíny,
– rozhovory,
– góly ročníka,
– či historické zápasy

ŠTARTUJEME S MANCHESTROM UNITED

V pozore by mali byť všetci fanúšikovia Premier League, no už túto sobotu 18. apríla predovšetkým priaznivci klubu z Old Trafford.

Začíname už od 7:00 ráno a postupne vám prinesieme zápasy Manchestru United s Chelsea, Sheffieldom United, Newcastlom United, Norwichom City, Watfordom a Manchestrom City, pripomenieme si všetky góly červených diablov v tejto sezóne Premier League, porozprávame sa s Brunom Fernandesom, Ryanom Giggsom, Juanom Matom, Wayneom Rooneyom i Ole Gunnar Solskjaerom a neobídeme ani klubové legendy Petra Schmeichela a Andyho Colea.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Na svoje si prídu aj fanúšikovia ďalších klubov

V sobotu 25. apríla príde rad na obhajcu titulu Manchester City. Pripomenieme si tohtosezónne zápasy s West Hamom, Brightonom, Watfordom, Arsenalom, Aston Villou, Leicestrom, či Chelsea, pokocháme sa gólmi Citizens v sezóne 2019/20, svoju ideálnu jedenástku nám prezradia Yaya Touré a Micah Richards a neobídeme ani história manchesterských derby.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Prvá májová sobota bude patriť priaznivcov The Reds, pre ktorých máme pripravení naozaj bohatý program. Čakajú nás súboje s Arsenalom, Manchestrom City, Evertonom, Leicestrom i Manchestrom United, góly Liverpoolu v aktuálnej sezóne, ideálne jedenástky Harryho Kewella a Glena Johnsona, špeciály o zápasoch Liverpoolu s Newcastlom v sezóne 1995/96 a The Reds s Tottenhamu 1992/93 i o rivalite s  Manchestrom United, rozhovor s bývalým manažérom The Reds Brendanom Rodgersom a legendou Steveom McManamanom, pohľad na dejiny Merseyside derby i lahôdka v podobe historického zápasu Liverpoolu s Manchestrom United zo sezóny 1993/94.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Sobota 9. mája je dátum, ktorý majú vo svojich diároch poznačený fanúšikovia The Blues. Pozrieme sa na tohtosezónne góly zverencov Franka Lamparda a ich zápasy s Burnley, Norwichom, Wolverhamptonom, Evertonom, Tottenhamom a Arsenalom, porozprávame sa s dobrými kamarátmi Masonom Mountom a Declanom Riceom, súčasným manažérom klubu i Tammym Abrahamom a v návrate do histórie zaostríme na zápas Chelsea s West Hamom zo sezóny 1996/97 a Arsenalom z ročníka 1999/2000.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Arsenal FC

Tretia májová sobotu bude určená najmä pre priaznivcov kanonierov. Pripravené máme tohtosezónne zápasy s West Hamom, Manchestrom United, Chelsea a Newcastlom United, rozhovory s manažérom tímu Mikelom Artetom a hráčom Héctorom Bellerínom, zaspomíname si na klubovú legendu a superstrelca Iana Wrhighta, ďalšia z ikon Arsenalu Lee Dixon nám prezradí svoju ideálnu jedenástku, pozrieme sa na rivalitu severolondýnskeho derby a v návrate do histórie si pripomenieme duely Arsenalu na Chelsea zo sezóny 1999/2000 a domáce súboje kanonierov z ročníka 1997/1998 proti Evertonu a Manchestru United.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Leicester City

V sobotu 23. mája nazrieme do líščej nory a zameriame sa na Leicester City. Vrátime sa k tohtosezónnym zápasom s Newcastlom, Tottenhamom, Southamptonom, Arsenalom a Aston Villou a gólom v podaní zverencov Brendana Rodgersa, práve manažéra klubu vyspovedáme v zaujímavom rozhovore, obísť nemôžeme ani kanoniera Jamieho Vardyho a spomienku na šokujúci titul v Premier League spred pár rokov. Príde aj na  trávnikára Johna Ledwidgea, zákulisie mediálneho dňa i ďalšieho výborného zakončovateľa Emilea Heskeyho, ktorý v modrom drese odohral vyše 150 zápasov a prezradí nám svoju ideálnu jedenástku.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Tešte sa na našu unikátnu ponuku a sledujte svoj obľúbený klub doslova od rána až do večera. SUPER SOBOTY – 1 deň, 1 klub – iba na PREMIER SPORT!