Súťaž s Niké k El Clásicu pozná výhercov

Súťaž so stávkovou spoločnosťou Niké s názvom “Vychutnajte si El Clásico, hráme o 250 eur od Niké” , ktorá prebehla na facebookovej stránke DIGI Sport TV, spoznala tých, ktorí sa môžu tešiť z výhier.

Do súťaže sa zapojili všetci tí, ktorí pridali odkaz alebo foto svojho tiketu s tipom na El Clásico do komentáru pod súťažný status na facebooku televízie DIGI Sport TV.

Voľné tikety v hodnote 3 € získavajú:
Gábor Refka, Marek Bejla Takáč, Jozef Miklovič, Peter Hrdý, Michal Geé, Viliam Orgonas, Dominika Chlebcová, Lukáš Šopor, Daniel Karvas, Robert Sarkozi Bobo, Jozef Konig, Dušan Bogár, Peter Baláž, Martin Žemlička, Jakub Tomašovič, Natalia Bajcurová, Zdenko Gálik, Marek Kmilčík, Peter Kuvajt Kuvik, Marián Petrovič, Lubo Furous Furuglas, Matej Uhrin, Krecskó Zoltán a Peter Klečka.

Bonusové výhry, v podobe voľných tiketov v hodnote až 50 €, získava Andrej Kostyánszky, ako hráč s najvyšším vkladom na tikete a Adam Baloga s najvyšším kurzom na tikete po žrebovaní.

Výhercom gratulujeme!

Dôležité: Pre uplatnenie výhry je nutné zaslať svoje celé meno a číslo zmluvy v stávkovej spoločnosti Niké na tento mail. Do predmetu správy prosím uveďte Vychutnajte si El Clásico s Niké.