Tigre pri chuti, ďalšou prekážkou účastník play-off z minulej sezóny

Účastníci dnešného súboja League One majú za sebou úplne odlišnú sezónu, no s rovnako nevydareným koncom.

Domáci Fleetwood Town siahal na postup do Championship, vybojoval si aj miestenku do play-off, v ňom ale totálne vybuchol už v prvom z dvoch zápasov, keď doma prehral s neskorším postupujúcim Wycombe Wanderers 1:4 a bolo po nádejách na vyššiu súťaž.

S ňou sa naopak rozlúčil Hull City, ktorý prežil priam katastrofálnu sériu, počas ktorej od polovice januára až do konca sezóny získal z 20 zápasov len 6 bodov za jednu výhru a tri remízy a prepadol sa na dno tabuľky.

V tomto ročnníku je však situácia klubov úplne odlišná. Fleetwoodu sa vôbec nedarí, po výhre v úvodnom zápase nasledovali tri prehry a klub sa nachádza v pásme zostupu. Niekdajší účastník Premier League chce zjavne na predchádzajúcu sezónu čo najskôr zabudnúť a vrátiť sa opäť vyššie, v štyroch zápasoch nestratil ani bod a spolu s Lincolnom sa delí o prvú priečku tabuľky.

Tigre tak budú favoritom aj na Highbury Stadium, papierové predpoklady však budú musieť potvrdiť aj na trávniku. Duelom v priamom prenose PREMIER SPORT vás bude sprevádzať Filip Mentel.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.