Zaži El Clásico v kine a vyhraj fantastickú cenu. Lístky sú už v predaji!

Toto tu ešte nebolo! Televízia DIGI Sport v spolupráci s mediálnym partnerom Cinema City pripravila pre fanúšikov futbalu jedinečnú akciu!

Lístky sú vypredané! Ďakujeme za obrovský záujem o podujatie El Clásico v kine a tešíme sa na podobný event v budúcnosti. Sledujte náš web a facebook aj naďalej, aby vám neušla ani jedna z ďalších akcií, či súťaží, ktoré pre vás pripravujeme.


Najsledovanejší zápas planéty, legendárne El Clásico, si budete môcť vychutnať premiérovo na plátne v bratislavskom Auparku. Unikátny športový zážitok v podobe súboja Lionela Messiho a Cristiana Ronalda môžete zažiť 6. mája 2018 v HD kvalite.

Buď blízko svojim hviezdam a nenechaj si ujsť duel gigantov La Ligy na SuperScreene po prvýkrát v histórii!

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Príď povzbudiť svoj tím a užiť si skvelú atmosféru vo veľkom štýle. V cene vstupenky je zahrnuté občerstvenie (pivo) a popcorn.

Navyše, každý kto príde je v hre o luxusný športový zážitok priamo v Španielsku, pre víťaza sú pripravené 2 lístky s pobytom na najbližšie El Clásico v sezóne 2018/19 od futbaltour.sk. Na ďalších výhercov čakajú originálne dresy od La Ligy, vouchre na tipovanie od stávkovej kancelárie Fortuna a kupóny DIGI GO.

Ale pozor! Počet lístkov je limitovaný, preto nečakaj a kúp si lístky ešte dnes.

Buď súčasťou nezabudnuteľnej športovej párty s bohatým sprievodným programom, zaži El Clásico v kine a buď v hre o možnosť vidieť ho aj naživo priamo na štadióne!

El Clásico v kine

Kedy?
6. mája 2018 od 19:30
Kde?
Superscreen kino Cinema City v bratislavskom Auparku
Koľko stojí lístok?
15 eur
Čo je v ňom zahrnuté?
Občerstvenie (pivo) a popcorn.
Kde si ho môžem kúpiť?
Na stránke cinemacity.sk.
Čo môžem vyhrať?
2 lístky s pobytom na najbližšie El Clásico a množstvo ďalších cien.