V dohrávkach favoritmi domáce výbery

Tri futbalové stretnutia sme si pre vás odložili aj na pondelok. V Hoffenheime sa pokúsi domáce TSG prebudiť a po troch neúspechoch zaknihovať vytúžené víťazstvo, Villarreal sa po náročnom výjazde v Európskej lige vracia domov, kde privíta najhorší celok LaLigy a v rámci Extra GO sa pozrieme aj do Serie A.

Hoffenheimu sa v Európskej lige darí nad očakávania, vyhral oba úvodné zápasy základnej skupiny. V domácej súťaži je to však úplne iná káva, TSG v predchádzajúcich troch zápasoch nevyhralo ani raz, predtým sa prekvapujúco radovalo po triumfe nad Bayernom Mníchov. Nemeckého majstra zdolal Hoffenheim rozdielom triedy, to ho však paradoxne pribrzdilo. Po troch neúspechoch klesol ambiciózny klub až na jedenáste miesto tabuľky. Hneď za ním je Union, ktorý ťahá štvorzápasovú sériu bez prehry a plánuje ju natiahnuť. V minulej sezóne Hoffenheimu podľahol v oboch zápasoch a nedokázal mu streliť ani jeden gól. Jednoduché to nebude mať ani dnes.

20:25 DS2 Hoffenheim – Union Berlín (komentuje F. Mentel)

Predpokladané zostavy:
Hoffenheim: Pentke; Posch, Vogt, Akpoguma; Rudy, Gacinovic, Samassekou, Skov; Baumgartner, Dabbur; Kramarič
Union: Luthe; Trimmel, Friedrich, Knoche, Lenz; Andrich, Gentner; Becker, Kruse, Ingvartsen; Pohjanpalo

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

 

 

Žltá ponorka sa po slabšom štarte rozbehla a začína potvrdzovať svoje ambície. Posilnený káder Unaia Emeryho neprehral ani jedno ligové stretnutie z posledných štyroch. Okrem toho Villarreal vyhral aj oba úvodné duely v Európskej lige, po tureckom Sivasspore si poradil aj s Karabachom. Mrzieť ho môže iba bezgólová remíza s Cádizom v predchádzajúcom kole LaLigy. Túto nečakanú stratu sa pokúsi napraviť v dnešnom zápase s Realom Valladolid, ktorý stále čaká na prvé víťazstvo v ročníku a s tromi bodmi je zatiaľ na poslednom mieste tabuľky. Dobré vyhliadky na víťazstvo nemá ani dnes, bude totiž musieť zastaviť jeden z najlepších útokov v súťaži. Villarreal kladie dôraz predovšetkým na ofenzívu a spoliehať sa na ňu bude aj v tomto zápase, veď Paco Alcácer a Gerard Moreno spolu zaznamenali už sedem ligových gólov.

20:55 DS1 Villarreal – Real Valladolid (T. Bahník)

Predpokladané zostavy:
Villarreal: Asenjo; Gaspar, Albiol, Torres, Costa; Iborra, Coquelin, Trigueros; Gomez, Alcacer, Chukwueze
Valladolid: Jimenez; Perez, Fernandez, Yamiq, Garcia; Orellana, Alcaraz, Mesa, Villa; Weissman, Guardiola

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Extra GO: Serie A
20:40 DS6 Verona – Benevento