Veľký návrat na obrazovky DIGI Sport

Vysielanie DIGI Sport v blížiacej sa novej sezóne bude opäť bohatšie. Menoslov špičkových svetových futbalových súťaží rozšíri na tri ročníky Serie A, ktorá sa vracia na obrazovky DIGI Sport po troch rokoch.

Podarí sa hráčom Neapola, Interu Miláno, AC Miláno, AS Rím, Lazia, či niekoho iného zastaviť Juventus na ceste za ďalším scudettom? Alebo budú znova oslavovať priaznivci starej dámy?

Na svoje si prídu aj priaznivci slovenských a českých hráčov, ktorých by sa na talianskych trávnikoch mohlo objaviť až tucet.

České farby v Serii A by mali hájiť Patrik Schick, Jakub Jankto, Antonín Barák, Ladislav Krejčí, Martin Graiciar a Stefan Šimič, tie slovenské Milan Škriniar, Marek Hamšík, Norbert Gyömbér, Martin Valjent, David Hancko a Samuel Mráz. Navyše, na svoju šancu čaká v juniorských tímoch aj viacero mladíkov.

Radosť z najvyššej talianskej súťaže vo vysielaní DIGI Sport priznal aj generálny riaditeľ DIGI Slovakia Marcel Šatanek: “Osobne sa na návrat Serie A veľmi teším. Máme v nej tie najväčšie hviezdy ako Patrik Schick, Marek Hamšík, Milan Škriniar a navyše pribúdajú aj nové tváre.”

Nová sezóna ponúka obrovské množstvo zápletiek a bude sa rozhodne na čo pozerať. Pripravte sa na pravé futbalové šialenstvo. Najlepší svetový futbal na DIGI Sport odštartuje už v závere tohto leta!

A nezabudnite, už o týždeň v stredu 11. júla o 13:00 máme pre vás pripravenú ďalšiu veľkú novinku v našom vysielaní! Buďte v obraze, sledujte náš web a facebook.

Nalaďte sa na šport, nalaďte sa na DIGI Sport!