Vysielanie DIGI Sport nabité ostrovným futbalom

DIGI Sport, to je ostrovný futbal. A ostrovný futbal, to už je na DIGI Sport nielen anglická Premier League a Championship a škótska Premiership, ale už aj najstaršia pohárová súťaž sveta.

Úplnou novinkou vo vysielaní DIGI Sport je totiž od novej sezóny FA Cup, ktorý píše svoju tradíciu už od novembra 1871. A vyšpičkované súboje medzi tímami z nižších súťaží s úplnou špičkou futbalu na ostrovoch, ktoré majú neuveriteľné grády, vám budeme prinášať až do roku 2021!

Úplne prvým víťazom tohto pohára boli Wanderers z Londýna, no najúspešnejším klubom histórie je s 13 titulmi Arsenal v tesnom závese s Manchestrom United, ktorý sa z trofeje tešil 12-krát. Na delenej tretej priečke sú Chelsea FC a Tottenham Hotspur, ktorých hráči zdvíhali pohár nad hlavu osemkrát a na piatej Liverpool a Aston Villa, ktorým sa to podarilo sedemkrát.

“FA Cup, ako najstaršia pohárová súťaž na svete, je tou tradičnou čerešničkou na torte, ktorá skompletizuje fantastickú ostrovnú futbalovú ponuku u nás,” povedal k novej akvizícii generálny riaditeľ DIGI Slovakia Marcel Šatanek.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Štartujeme vo veľkom

Novú sezónu navyše odpálime naozaj vo veľkom. Veľkým štúdiom a veľkým súbojom medzi víťazom Premier League a FA Cupu s názvom FA Community Shield, o ktorý tímy súperia už od roku 1908. V tohtoročnom sa už 5. augusta vo Wembley proti sebe postavia Manchester City a Chelsea FC.

“Získali sme exkluzívne práva na najkvalitnejší anglický pohár spolu so zápasom Community Shield, ktorý odštartuje futbalovú sezónu na ostrovoch,” prezradil výkonný riaditeľ DIGI CZ Vladimír Rusnák.

Podčiarknuté, sčítané – Premier League, Championship, škótska Premiership a FA Cup – ponuka ostrovného futbalu na DIGI Sport bude mimoriadne bohatá.

A nezabudnite, už o týždeň v stredu 18. júla o 13:00 máme pre vás pripravené ďalšie informácie o našom vysielaní v nasledujúcej sezóne! Buďte v obraze, sledujte náš web a facebook.

Nalaďte sa na šport, nalaďte sa na DIGI Sport!