Wycombe sa pokúsi o zázrak

V predposlednom stretnutí programu 4. kola FA Cupu sa do boja o o najstaršiu klubovú trofej sveta zapojí londýnsky Tottenham.

Kohúti si v 3. kole zmerali sily s amatérskym klubom z ôsmej ligy a Marine zdolali hladko 5:0. Dnes by to malo byť o niečo ťažšie, predstavia sa totiž na trávniku druholigového Wycombe. Nováčik Championship sa ale po postupe do úroveň vyššie trápi a s pätnástimi bodmi figuruje až na poslednom mieste tabuľky. Na záchranu stráca v tejto chvíli už desať bodov a vyzerá to tak, že sa po roku vráti do League One.

Tottenham si v posledných týždňoch polepšil. V Premier League neprehral ani jeden zápas z predchádzajúcich štyroch a poskočil na piate miesto. Severolondýnsky klub má navyše jeden duel k dobru, v prípade víťazstva preskočí aj štvrtý Liverpool. Práve majster bude vo štvrtok súperom Spurs a je tak vysoko pravdepodobné, že Mourinho dopraje niektorým oporám v pohárovom zápase oddych. Do základnej zostavy by sa tak mohol vrátiť aj kritizovaný Gareth Bale, ktorý po svojom návrate zo Španielska zatiaľ vôbec nepresvedčil.

Wycombe Wanderers – Tottenham Hotspur (komentuje M: Skáčik)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.