Vstúpte s PREMIER SPORT do klietky

Najprestížnejšia zápasnícka súťaž sveta UFC odštartuje v januári na PREMIER SPORT hneď tromi galavečermi v priebehu deviatich dní. Máme sa teda na čo tešiť.

Bojové noci v Abú Zabí

Centrom diania bude trojmiliónové mesto Abú Zabí v Spojených arabských emirátoch. Práve tam sa totiž uskutočnia úvodné podujatia tohto ročníka šampionátu. A všetky tri si samozrejme budete môcť pozrieť vďaka priamym prenosom PREMIER SPORT.

Ťahákom úvodného eventu, ktorý je na programe 16. januára, bude súboj Maxa Hollowaya s Calvinom Kattarom, o štyri dni neskôr sa bude pozornosť sústrediť najmä na duel Michaela Chiesu s Neilom Magnym.

McGregor je späť

Veľkým vrcholom tohto mesiaca však bude návrat legendy UFC Connora McGregora, ktorý sa v sobotu v noci z 23. na 24. januára vráti do klietky po ročnej prestávke a jeho súperom bude dvojka renkingu ľahkej váhy Dustin Poirier.

Navyše, jedným z predkrmov tohto očakávaného merania síl bude vystúpenie uzbeckého zápasníka hrdo nosiaceho českú vlajku Makhmuda Muradova, ktorého vyzve Američan Andrew Sanchez.

Nový hlas PREMIER SPORT

Podujatiami UFC vás bude sprevádzať československá komentátorská dvojica Michal Petrgál a Róbert Kmeťo. A práve Michal je novou tvárou, či ak chcete novým hlasom, televízie PREMIER SPORT.

MICHAL PETRGÁL

Bojové sporty sleduji od dob slavné éry K-1. Mým prvním hlavním zaměřením v televizi coby komentátor byla wrestlingová zábava, které se v Česku a na Slovensku dlouhodobě věnuji jako promotér, novinář a propagátor celého odvětví.

Z MMA mám za sebou odkomentováno několik let UFC včetně prvního galavečera v České republice, dále ONE Championship, M-1, BRAVE a také českou scénu přímo z jednotlivých arén.

Kromě toho se ještě věnuji komentování rugby, kulečníku, extrémních sportů a překladu a dabování sportovních pořadů a dokumentů.

V minulosti jsem měl například na starosti celkem šest sezón australského fotbalu včetně Grand Finals, šest let komentování wrestlingové série, strongmanské soutěže a další alternativní sporty. V letech 2016 a 2018 jsem se komentátorsky zapojil do letních a zimních olympijských her.

Program januárových UFC podujatí na PREMIER SPORT

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

16.1. 20:55 UFC Fight Island 7

MAIN CARD
Max Holloway – Calvin Kattar
Joaquin Buckley – Alessio Di Chirico
Punahele Soriano – Dusko Todorovic
Phil Hawes – Nassourdine Imavov
Matt Brown – Carlos Condit
Santiago Ponzinibbio – Li Jingliang

20.1. 17:55 UFC Fight Island 8

MAIN CARD
Neil Magny – Michael Chiesa
Warlley Alves – Mounir Lazzez
Ike Villanueva – Vinicius Moreira
Roxanne Modafferi – Viviane Araujo
Douglas Silva de Andrade – Lerone Murphy
Ricky Simon – Gaetano Pirrello

24.1. 00:10 UFC 257

MAIN CARD
Dustin Poirier – Conor McGregor
Dan Hooker – Michael Chandler
Jessica Eye – Joanne Calderwood
Marina Rodriguez – Amanda Ribas

UNDERCARD
Brad Tavares – Antonio Carlos Junior
Khalil Rountree – Marcin Prachnio
Makhmud Muradov (CZ) – Andrew Sanchez
Matt Frevola – Ottman Azaitar