Dokážu si utrápení Ravens poradiť s Cowboys?

V stredu nad ránom je na programe posledný zápas dvanásteho kola americkej NFL medzi Baltimore Raves a Dallas Cowboys.

Havrani patrili pred sezónou k najväčším favoritom súťaže. Vtedy ich ani len nenapadlo, ako sa bude “Covid” sezóna vyvíjať v ich neprospech. Ravens majú v karanténe viac ako dvadsať hráčov, vrátane hviezdneho quarterbacka Lamara Jacksona. To by zničilo akýkoľvek tím v akomkoľvek športe a je prakticky zázrak, že sa v Baltimore ešte hrá.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Výrazné straty sa samozrejme okamžite prejavili na trávniku. Ravens prehrali štyri zápasy z posledných piatich a postupne klesajú tabuľkou smerom nadol. V americkej konferencii sú až na deviatom mieste, v nabitej severnej divízii AFC sú až tretí za Steelers a Browns.

Teraz dostanú príležitosť k tomu, aby mizernú situáciu aspoň trošku vylepšili. V nasledujúcom zápase si zmerajú sily s jedným z najhorších celkov ligy. Dallas Cowboys dokázal v tejto sezóne vyhrať iba tri zápasy. Kovboji nezvládli ani posledný zápas s divíznym rivalom z Washingtonu a preto sú až na poslednom mieste slabšej východnej divízie NFC. Ravens by mali aj napriek veľkým stratám tento duel zvládnuť.

2:00 PS Baltimore Ravens – Dallas Cowboys

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.