Eagles sa pokúsia prekvapiť, Broncos preveria majstra

Tri zápasy vám ponúkneme aj z prostredia najprestížnejšej futbalovej ligy v zámorí. Futbalisti Tennessee sú vo forme a potvrdiť ju plánujú aj v domácom súboji s Browns. Darí sa aj Packers, ktorí v dvanástom kole privítajú v domácej aréne futbalistov z Philadelphie. Program zakončíme na štadióne aktuálneho majstra.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Najprv sa pozrieme do Nashvillu. Titans privítajú na domácom Nissan Stadium nevyspytateľných Browns z Clevelandu. Obom klubom sa v posledných týždňoch darí nad očakávania. Tím z Tennessee sa po dvoch víťazstvách v rade ujal vedenia k v AFC Divízii juh, Cleveland Browns je vo svojej divízii na druhom miesta za stopercentným Pittsburghom. Mužstvá sa naposledy stretli pred rokom. Vtedy z toho bolo jasné víťazstvo v pomere 43:13 pre Titans. Po fantastickom výkone s Colts budú miernym favoritom zápasu aj dnes.

18:55 DS3 Tennessee Titans – Cleveland Browns 

Približne o tri hodiny neskôr sa presunieme na Lambeau Field. Futbalisti Green Bay si v domácom prostredí zmerajú sily s Philadelphiou Eagles a budú jasným favoritom na úspech. Packers vedú s prehľadom svoju divíziu a play-off by im zaručene nemala ujsť. Momentálne sa naťahajú iba s New Orleans Saints o prvé miesto v konferencii. Dnes si chcú pripísať deviate víťazstvo v sezóne. Obrana im v aktuálnom ročníku funguje takmer bezchybne. Spoľahnúť sa môžu predovšetkým na nestarnúceho quarterbacka Aaorana Rodgersa, ktorý ani zďaleka nepovedal posledné slovo.

22:20 PS Green Bay Packers – Philadelphia Eagles

Program ukončíme nad ránom na štadióne aktuálneho majstra. Kansas City Chiefs privíta v domácom prostredí utrápený Denver Broncos. Je len málo tímov, ktorých pandémia zasiahli viac ako práve Denver. Covidom sa nakazili všetci quarterbaci. Broncos nemajú pred dnešným zápasom rozohrávača a tak budú opäť musieť čarovať. Chiefs budú aj z tohto dôvodu jasným favoritom na víťazstvo. Do formy sa dostáva najmä obrana, v útoku to šliape ako hodinky od začiatku sezóny. Hlavnou hviezdou útoku je samozrejme fantastický Patrick Mahomes, ktorý opäť nebude chýbať v zostave majstra.

2:15 PS Kansas City Chiefs – Denver Broncos

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.