Jazdci preveria Chiefs, Packers cestujú do Indianapolisu

Aj tento víkend vám na PremierSport ponúkneme dva priame prenosy z americkej NFL. Jeden duel si môžete vychutnať na našej platforme Extra GO.

Program na Premier Sport zahájime duelom Indianapolisu s Green Bay Packers. Obom tímom sa darí a vedú svoje divízie. Z tohto pohľadu môžeme očakávať nesmierne atraktívny duel. Packers sa v poslednom súboji s Jaguars pomerne trápili. Napriek tomu dokázali zvíťaziť a v dnešnom súboji budú miernym favoritom. V Indianapolise však dokázali naposledy uspieť v roku 2011. Colts zaváhali v posledných týždňoch iba v súboji s Ravens. Naposledy predviedli zodpovedný výkon v súboji s divíznym rivalom z Tennessee. Vďaka tomu sa posunuli do čela AFC South.

Nad ránom sa pozrieme na Allegiant Stadium v Las Vegas. V ostrosledovanom súboji divíznych rivalov vyzvú domáci jazdci aktuálneho šampióna z Kansasu. Chiefs mali minulý týždeň voľno a mohli sa tak naplno sústrediť na prestížny duel s Raiders, ktorým majú rozhodne čo vracať. V tejto sezóne im jazdci pripravili jedinú prehru v sezóne. Jedenásteho októbra zvíťazili v Kansase 40:32. V dnešnom zápase sa budú opäť opierať o spoľahlivú obranu a behavý útok.

Na DIGI Sport 9 si okrem toho môžete krátko pred siedmou pozrieť napínavý duel dvoch divíznych rivalov. Futbalisti New Orleans Saints si zmerajú sily s Atlantou Falcons.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.