KOK World Series – Litva

Jedna z najlepších európskych kickboxérskych organizácií sa s nabitým eventom vracia do hlavného mesta Lotyšska. Galavečer v Rige ponesie názov KOK Classic 6.

Na turnaji sa predstavia vychádzajúce hviezdy litovského kickboxu Matas Pultarazinskas a Dovydas Rimkus. Na evente číslo 5 Pultarazinskas knokautoval Oleha Moshnina už v druhom kole.

Druhý menovaný naposledy v ringu porazil bodybuildera a hviezdu sociálnych sieti Remigijusa Virsila. Aj vďaka tomu súboju dosiahol KOK Classic 5 rekord v počte predplatného.

Dnes to bude mať “Rimkenzo” oveľa oveľa náročnejšie, pretože si v ringu pomeria sily s Poliakom Danielom Szottom. Dostane príležitosť na pomstu, pretože na KOK Classic 1 ťahal v súboji so Szottom za kratší koniec. Poliak mal vyhrať na základe rozhodnutia rozhodcov, tí ale nakoniec ukončili zápas remízou. Litovčan mal problém s veľmi neortodoxným štýlom Poliaka.

Takmer po roku dostane šancu na revanš. Na turnaji KOK Classic 5 sa predstavil aj Daniel Szott, ktorý si pripísal ďalšie víťazstvo. Produkt Garuda Muay Thai Gumu zdolal Armina Riedla.

Evenk KOK Classic 6 začína na DIGI Sport 3 o 20:00. Event pre vás bude komentovať Tomáš Bahník.

20:00 KOK World Series – Litva (komentuje T. Bahník)