Legendárny Brady sa predstaví v novom drese

V dnešnom programe zavítame do Atlanty a do New Orleans. Falcons si na úvod zmerajú sily s futbalistami Seattle Seahawks a večer uvidíme debut Toma Bradyho v novom drese. Fanúšikovia amerického futbalu sa majú rozhodne načo tešiť.

Po skončení anglického ligového futbalu sa v prvom stretnutí pozrieme do Atlanty, kde uvidíme súboj domácich Falcons so Seattlom Seahawks. Domáci quarterback Matt Ryan sa v tejto sezóne pokúsi o natiahnutie svojho rekordu. Už deväť sezón po sebe hodil minimálne štyri tisíc yardov, čo sa doteraz nikomu inému nepodarilo. Seahawks by mali patriť k úzkej špičke favoritov na úspech v Super Bowle. Podľa odborníkov hrajú v najťažšej divízii a vždy vedia potrápiť akýkoľvek tím. Futbalisti okolo Russela Wilsona sa o to budú pokúšať aj tento rok.

Atlanta Falcons – Seattle Seahawks (celý zápas od 19:00 môžete sledovať na Extra GO DS9, na PREMIER SPORT sa napojíme hneď po skončení priameho prenosu z Premier League)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Veľmi zaujímavý zápas pre fanúšikov amerického futbalu a vôbec pre celú ligu. Debut v drese Tampa Bay Buccaneers si odbije žijúca legenda športu a legendárny quaterback Tom Brady, ktorý po takmer dvadsiatich rokoch opustil New England Patriots, s ktorými získal šesť prsteňov za víťazstvá v Super Bowle. Od dnešného večera sa stáva hlavnou hviezdou Tampy. Pokúsi sa zapísať do histórie. Mohol by sa stať iba druhým quarterbackom v histórii, ktorý by získal Super Bowl s dvomi mužstvami. Proti nemu bude stáť tím vystavaný okolo skúseného Drewa Breesa. 41-ročný quarterback z Dallasu bude so svojím New Orelans Saints opäť patriť k najväčším favoritom konferencie National Football.

New Orleans Saints – Tampa Bay Buccaneers

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Nad ránom sa presunieme do mesta hriechu. Los Angeles Chargers privítajú v domácej aréne Dallas Cowboys, ktorý bude tiež patriť k horúcim favoritom na víťazstvo v súťaži. Útok v zložení Elliot, Cooper, Gallup, Lamp a Prescott budí rešpekt. V tíme navyše pôsobí skúsený Mika McCarthy. Dallas vyzerá na papieri naozaj výborne. Chargers naopak disponujú veľmi mladým tímom a pred sezónou sa im veľké šance na play-off nedávajú. Svoju kvalitu ale určite majú a rozhodne môžu prekvapiť.

Los Angeles Chargers – Dallas Cowboys

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.