Lions proti Texans, kovboji privítajú Washington

Už dnes odštartujeme dvanáste kolo najprestížnejšej futbalovej ligy v zámorí. Pozrieme sa do Detroitu, a tiež do Dallasu.

V dnešnom programe zavítame do Detroitu. Vo Ford Field Aréne uvidíme duel dvoch tímov, s ktorými sa v tejto sezóne príliš nepočíta. Domáci Lions sú v nabitej severnej divízii NFC na poslednom mieste, Houston Texans je vo svojej divízii AFC juh na treťom mieste. Horší sú už len futbalisti Jacksonville Jaguars. Detroit sa pokúsi využiť domáce prostredie vo svoj prospech a vyhrať piaty zápas v sezóne. S výberom z Houstonu si ale Detroit naposledy poradil v roku 2004.

O slovo sa dnes hlásia aj kovboji z Dallasu, ktorí si v minulom kole pripísali tretie víťazstvo v sezóne a sú hladní po ďalšom úspechu,  vďaka ktorému by sa mohli odlepiť z dna konferencie. Rovnaké ambície má aj ich dnešný súper a divízny rival z Washingtonu, ktorý si naposledy v domácom prostredí poradil s Cincinnati Bengals. Washington je vďaka víťazstvu v prvom vzájomnom zápase s Dallasom na druhom mieste slabšej divízie NFC východ. Už dnes sa to ale môže zmeniť.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.