Šláger v Tampe, Packers privítajú výber zo Chicaga

Dnes si neprídu na svoje iba priaznivci európskeho futbalu. Fantastický program máme pripravený aj pre fanúšikov toho amerického. V dnešnom vysielaní vám ponúkneme tri atraktívne zápasy.

Prvý zápas vám v priamom prenose ponúkneme na DIGI Sport 3. Ďalšie dva prenosy si budete môcť vychutnať na PREMIER Sport. Najskôr sa pozrieme na súboj New England Patriots s Arizonou Cardinals. Patriots sa podľa očakávania bez svojej najväčšej hviezdy posledných rokov hľadajú. Po dvoch víťazstvách v rade s Jets a Ravens to vyzeralo sľubne, v jedenástom kole ale prišla ďalšia nečakaná prehra. Najlepší tím posledných dvoch dekád prehral v Houstone a zaznamenal už šiestu prehru v sezóne. Vo východnej divízii AFC okupuje až tretie miesto.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Najväčšia hviezda Patriotov prestúpila po devätnástich rokoch do Tampy Bay Buccaneers. Legendárny quarterback Tom Brady túži po ďalšom prsteni pre víťaza Superbowlu. Doteraz ho získal “iba” šesťkrát. Akt o ale myslí vážne, potrebuje spolu s novými spoluhráčmi poriadne zabrať. Tampa podáva v poslednej dobe veľmi nevyrovnané výkony a pokiaľ sa chce prebojovať do play-off, musí formu stabilizovať. Z posledných troch zápasov prehrala dva. Teraz sa jej do cesty postaví súper toho najväčšieho kalibru, ktorý dokonale preverí ambície Tampy.

Na Raymond James Stadium totiž zavíta aktuálny majster a jeden z najväčších kandidátov na zisk titulu Kansas City Chiefs. Až na jedno domáce zaváhanie z piateho kola sú Chiefs suverénny. V konferencii je lepší už len stopercentný Pittsburgh Steelers. Západnú divíziu AFC ale vedú obhajcovia trofeje s veľkým prehľadom. Play-off by im rozhodne ujsť nemalo. V dnešnom šlágri však pôjde aj o prestíž, ako to vo veľkých zápasoch býva zvykom. Bude to aj súboj dvoch quarterbackov. Toma Bradyho bude chcieť zatieniť MVP minuloročného Superbowlu Patrick Mahomes, ktorý je aj v tejto sezóne absolútne nezastaviteľný.

Fanúšikovia, ktorí zajtra nevstávajú do práce, alebo to zvládnu na energetických nápojoch si môžu vychutnať aj nočný, alebo skôr ranný súboj medzi Green Bay Packers a Chicago Bears. Hostia majú jednu z mála šancí k tomu, aby stiahli náskok lídra divízie. Packers vyhrali v tejto sezóne o dva zápasy viac a sú tretím najlepším tímom konferencie. V tejto sezóne už ale ukázali, že nie sú nezdolateľní. Prehrali tri zápasy, ten posledný minulý týždeň. V jednom zo šlágrov kola podľahli v predĺžení Indianapolisu Colts. Uvidíme, ako na túto nepríjemnú prehru zareagujú dnes.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.